Tweede competitiedeel start met lastige uitwedstrijd bij CSV Apeldoorn

  • 28 januari 2026
  • Walter van Bloemendaal
  • Het Eerste
  • 92 Views

Zaterdag staat de uitwedstrijd tegen CSV Apeldoorn op het programma. Daarmee wordt het tweede deel van de competitie afgetrapt.

De gastheren wonnen vorige week met 3-1 van het door blessures geplaagde BFC. Door de nederlaag tegen Berkum een week eerder is het gat met de koploper inmiddels echter opgelopen tot acht punten.

Veensche Boys verspeelde afgelopen weekend een zeer welkome overwinning door in de extra tijd de 2-2 te incasseren tegen Putten. Met een 2-0 ruststand leek er geen vuiltje aan de lucht en gezien de kansen was die voorsprong eigenlijk nog te mager. Toch ging het direct na rust en opnieuw in de blessuretijd mis bij de Boys.

Zo werd het derde gelijkspel op rij genoteerd, een resultaat waar je helaas niet zoveel mee opschiet. Het lukt nog niet om het gat met de middenmoot te dichten, waardoor er nog steeds naar onderen moet worden gekeken.

Gezien de eerdere thuiswedstrijd tegen CSV Apeldoorn liggen er zaterdag opnieuw kansen op een goed resultaat. In dat duel kwam Veensche Boys na een 1-0 achterstand en een zeer discutabele rode kaart zelfs op een 3-1 voorsprong. Helaas slaagden de tien spelers er niet in deze voorsprong over de streep te trekken. In het laatste deel van de tweede helft wist CSV nog vier keer te scoren en bleven de Boys met lege handen achter.

De mannen van Jeroen Peters kunnen zich zaterdag dus revancheren voor deze wel heel zure nederlaag.

Walter van Bloemendaal