
Woensdagavond 16 april speelde de jo10-2 in Horst tegen de mo10-1 van FC Horst. Aangekomen op het veld werd meteen duidelijk dat dit weleens een fysiek potje kon worden. De meeste dames van Horst waren toch wel een flinke maat groter dan de jongens en dame van Veensche Boys. Na een goede warming werden de mouwen opgestroopt en stonden Siem, Jorn, Jort, Lukas, Bas, Valerie en invaller Thijs allen met veel energie klaar.
Veensche Boys begon sterk en al in het eerste kwart was het Lukas die de 0-1 en 0-2 scoorde. Horst werd echter steeds sterker en zette Veensche Boys op een 3-2 achterstand. Hierna volgde veel strijd en kwamen beide teams tot kansen, maar zowel keeper Siem als de keepster van Horst wisten met goede reddingen lange tijd doelpunten te voorkomen. Toch was het Bas die de 3-3 wist te maken, en uiteindelijk zette Lukas een hattrick op zijn naam: 3-4 ! Met nog 10 minuten te gaan werd het een spannende strijd, maar Veensche Boys wist met hard werken de stand vast te houden; 3-4 winst !
Zaterdag 17 mei was in een uitwedstrijd VVOG de tegenstander. Veensche Boys startte de wedstrijd meteen sterk. Na een minuut of 5 was het Jort die, na een mooie rush, de score opende, 0-1. Slechts enkele minuten later gaf Lukas een mooie dieptebal op Thijs, die goed afrondde, 0-2. Een minuut later was het wederom Thijs die scoorde, na een goede voorzet van Bas, 0-3! Na 3 doelpunten in het eerste kwart en Veensche Boys die constant in de aanval was leek het een makkelijke wedstrijd te worden. Echter, het tweede kwart zakte Veensche Boys in en waren de rollen omgedraaid. VVOG kreeg veel kansen en kwam terug tot 2-3. Na een peptalk in de rust was het aan Veensche Boys om het goede spel van het eerste kwart weer op te pakken. En dat deden ze.
Siem stond wederom een goede wedstrijd te keepen en Jorn en Jort vormden de sterke verdediging. Lukas bezette het middenveld en Bas, Valerie, en invallers Thijs en Maud vormden om beurten de aanval.
Al snel in het derde kwart werd het vanuit een corner van Lukas 2-4, via een voetje van de tegenstander. Aan het eind van het derde kwart was het Thijs die een hattrick op zijn naam zette met een mooi schot vanaf de zijkant, 2-5 ! Met nog 1 kwart te gaan bleef de spanning in de wedstrijd. VVOG wist nog 1 maal te scoren, maar door hard werken en goed samenspel was de overwinning voor Veensche Boys: 3-5 !

