Veiling Sponsoravond met Mister Ajax Sjaak Swart

Op vrijdagavond 22 oktober is er een grote sponsoravond bij voetbalvereniging Veensche Boys in Nijkerkerveen. Het hoogtepunt van de avond is een veiling met veel exclusieve aanbiedingen, waaronder het bezoeken van wedstrijden van Manchester United, Ajax, een boksclinic, gesigneerde voetbalshirts, keepershandschoenen en ballen en nog veel meer. De avond wordt gepresenteerd door Dennis van den Hoogen en speciale gast is Mister Ajax Sjaak Swart.

OBJECTEN T.B.V. VEILING SPONSORAVOND 22-10-2021

ObjectOmschrijving
Object 1Gesigneerde bal Donny van de Beek
Object 2Gesigneerd shirt van Dusan Tadic – Ajax (ingelijst)
Object 3Gesigneerde voetbalschoenen Mason Greenwood – Manchester United en Engelse international
Object 42 kaarten voor Manchester tegen XXXX (nader te bepalen)   Dit houdt in: vliegreis Schiphol naar Manchester – transfer naar hotel hotelovernachting – vervoer naar wedstrijd – wedstrijd Manchester tegen XXX (nader te bepalen) – terug naar hotel – transfer hotel naar vliegveld – terugvlucht naar Schiphol.
Object 5Gesigneerd shirt van Donny van de Beek – Manchester United (ingelijst)
Object 6Gesigneerde keepershandschoenen van Dean Henderson – Manchester United en Engelse international
Object 7Gesigneerde bal A-selectie Veensche Boys
Object 8Gesigneerde voetbalschoenen Marcus Rashford – Manchester United en Engelse international
Object 9Boek John de Wolf (De Tweede helft) – gesigneerd
Object 10Gesigneerd shirt Sjaak Swart – Ajax (ingelijst)
Object 11Gesigneerde bal Donny van de Beek
Object 12Gesigneerd shirt Nemanja Matic – Manchester United en Servisch-Slowaakse international (ingelijst)
Object 13Gesigneerd shirt van Davy Klaasen – Ajax (ingelijst)
Object 14Gesigneerd shirt Juan Mata – Manchester United en Spaanse international (ingelijst)
Object 15Super de luxe koffieautomaat (verse bonen)
Object 162 kaarten voor wedstrijd van Ajax in Champions League
Dit houdt in: door ons nader te bepalen
Object 17Gesigneerd shirt van Dailey Blind – Ajax (ingelijst)
Object 181 x bottertocht rondom Spakenburg voor ca. 10 personen incl. drank en eten (Ruvis)
Object 19Boek John de Wolf (De Tweede helft) – gesigneerd
Object 20Gesigneerd shirt van Dusan Tadic – Ajax (ingelijst)
Object 212 kaarten voor Manchester tegen XXXX (nader te bepalen)   Dit houdt in: vliegreis Schiphol naar Manchester – transfer naar hotel hotelovernachting – vervoer naar wedstrijd – wedstrijd Manchester tegen XXX (nader te bepalen) – terug naar hotel – transfer hotel naar vliegveld – terugvlucht naar Schiphol.
Object 22Gesigneerde bal A-selectie Veensche Boys
Object 23Gesigneerd shirt oud-nationale team Brazilië (ingelijst)
Object 24Rondvlucht voor 2 personen (ca. 45 min.) vanaf vliegveld Lelystad
Object 25Gesigneerde bal Donny van de Beek
Object 26Middag op de golfbaan met de hoofdtrainer Erik Assink voor 1 of 2 personen incl. borrel
Object 27Boksclinic voor ca. 12 personen onder professionele begeleiding van Azad Soufi   Dit houdt in: Boksclinic van ca. 1 uur voor +/- 12 personen (bijv. als bedrijfsactiviteit) onder professionele begeleiding van trainer van Alistair Overeem (MMA-vechter). Voor die tijd koffie / thee en na die tijd wat drinken.
Object 28Gesigneerd boek Sjaak Swart
Object 292 VIP-kaarten in de Koninklijke Ajax Loge   Dit houdt in: 2 VIP-kaarten t.w.v. € 1.500,- p.p. voor een nader te bepalen wedstrijd (geen AZ, PSV of Feyenoord) in de Koninklijke Loge met ontvangst door de voetbal directeur en een hapje en drankje in de rust en na de wedstrijd. Zeer exclusief.
Object 30Boek John de Wolf (De Tweede helft) – gesigneerd
Object 31Gesigneerd shirt Sjaak Swart – Ajax (ingelijst)
Object 322 VIP kaarten voor de derby IJsselmeervogels – Spakenburg op 20-11-2021
Object 33Boek John de Wolf (De Tweede helft) – gesigneerd
Object 34Gesigneerd shirt van Donny van de Beek – Nederlands elftal (ingelijst)
Object 352 kaarten voor Manchester tegen XXXX (nader te bepalen)   Dit houdt in: vliegreis Schiphol naar Manchester – transfer naar hotel hotelovernachting – vervoer naar wedstrijd – wedstrijd Manchester tegen XXX (nader te bepalen) – terug naar hotel – transfer hotel naar vliegveld – terugvlucht naar Schiphol.
Kees van den Heuvel

Share: