Op vrijdagavond 22 oktober is er een grote sponsoravond bij voetbalvereniging Veensche Boys in Nijkerkerveen. Het hoogtepunt van de avond is een veiling met veel exclusieve aanbiedingen, waaronder het bezoeken van wedstrijden van Manchester United, Ajax, een boksclinic, gesigneerde voetbalshirts, keepershandschoenen en ballen en nog veel meer. De avond wordt gepresenteerd door Dennis van den Hoogen en speciale gast is Mister Ajax Sjaak Swart.
OBJECTEN T.B.V. VEILING SPONSORAVOND 22-10-2021
Object | Omschrijving |
Object 1 | Gesigneerde bal Donny van de Beek |
Object 2 | Gesigneerd shirt van Dusan Tadic – Ajax (ingelijst) |
Object 3 | Gesigneerde voetbalschoenen Mason Greenwood – Manchester United en Engelse international |
Object 4 | 2 kaarten voor Manchester tegen XXXX (nader te bepalen) Dit houdt in: vliegreis Schiphol naar Manchester – transfer naar hotel hotelovernachting – vervoer naar wedstrijd – wedstrijd Manchester tegen XXX (nader te bepalen) – terug naar hotel – transfer hotel naar vliegveld – terugvlucht naar Schiphol. |
Object 5 | Gesigneerd shirt van Donny van de Beek – Manchester United (ingelijst) |
Object 6 | Gesigneerde keepershandschoenen van Dean Henderson – Manchester United en Engelse international |
Object 7 | Gesigneerde bal A-selectie Veensche Boys |
Object 8 | Gesigneerde voetbalschoenen Marcus Rashford – Manchester United en Engelse international |
Object 9 | Boek John de Wolf (De Tweede helft) – gesigneerd |
Object 10 | Gesigneerd shirt Sjaak Swart – Ajax (ingelijst) |
Object 11 | Gesigneerde bal Donny van de Beek |
Object 12 | Gesigneerd shirt Nemanja Matic – Manchester United en Servisch-Slowaakse international (ingelijst) |
Object 13 | Gesigneerd shirt van Davy Klaasen – Ajax (ingelijst) |
Object 14 | Gesigneerd shirt Juan Mata – Manchester United en Spaanse international (ingelijst) |
Object 15 | Super de luxe koffieautomaat (verse bonen) |
Object 16 | 2 kaarten voor wedstrijd van Ajax in Champions League Dit houdt in: door ons nader te bepalen |
Object 17 | Gesigneerd shirt van Dailey Blind – Ajax (ingelijst) |
Object 18 | 1 x bottertocht rondom Spakenburg voor ca. 10 personen incl. drank en eten (Ruvis) |
Object 19 | Boek John de Wolf (De Tweede helft) – gesigneerd |
Object 20 | Gesigneerd shirt van Dusan Tadic – Ajax (ingelijst) |
Object 21 | 2 kaarten voor Manchester tegen XXXX (nader te bepalen) Dit houdt in: vliegreis Schiphol naar Manchester – transfer naar hotel hotelovernachting – vervoer naar wedstrijd – wedstrijd Manchester tegen XXX (nader te bepalen) – terug naar hotel – transfer hotel naar vliegveld – terugvlucht naar Schiphol. |
Object 22 | Gesigneerde bal A-selectie Veensche Boys |
Object 23 | Gesigneerd shirt oud-nationale team Brazilië (ingelijst) |
Object 24 | Rondvlucht voor 2 personen (ca. 45 min.) vanaf vliegveld Lelystad |
Object 25 | Gesigneerde bal Donny van de Beek |
Object 26 | Middag op de golfbaan met de hoofdtrainer Erik Assink voor 1 of 2 personen incl. borrel |
Object 27 | Boksclinic voor ca. 12 personen onder professionele begeleiding van Azad Soufi Dit houdt in: Boksclinic van ca. 1 uur voor +/- 12 personen (bijv. als bedrijfsactiviteit) onder professionele begeleiding van trainer van Alistair Overeem (MMA-vechter). Voor die tijd koffie / thee en na die tijd wat drinken. |
Object 28 | Gesigneerd boek Sjaak Swart |
Object 29 | 2 VIP-kaarten in de Koninklijke Ajax Loge Dit houdt in: 2 VIP-kaarten t.w.v. € 1.500,- p.p. voor een nader te bepalen wedstrijd (geen AZ, PSV of Feyenoord) in de Koninklijke Loge met ontvangst door de voetbal directeur en een hapje en drankje in de rust en na de wedstrijd. Zeer exclusief. |
Object 30 | Boek John de Wolf (De Tweede helft) – gesigneerd |
Object 31 | Gesigneerd shirt Sjaak Swart – Ajax (ingelijst) |
Object 32 | 2 VIP kaarten voor de derby IJsselmeervogels – Spakenburg op 20-11-2021 |
Object 33 | Boek John de Wolf (De Tweede helft) – gesigneerd |
Object 34 | Gesigneerd shirt van Donny van de Beek – Nederlands elftal (ingelijst) |
Object 35 | 2 kaarten voor Manchester tegen XXXX (nader te bepalen) Dit houdt in: vliegreis Schiphol naar Manchester – transfer naar hotel hotelovernachting – vervoer naar wedstrijd – wedstrijd Manchester tegen XXX (nader te bepalen) – terug naar hotel – transfer hotel naar vliegveld – terugvlucht naar Schiphol. |