Tijd voor revanche en punten voor de Boys

  • 18 februari 2026
  • Walter van Bloemendaal
  • Het Eerste
  • 683 Views

Zaterdag staat de (inhaal)uitwedstrijd tegen CSV Apeldoorn op het programma. De gastheren verloren hun laatste wedstrijd met 2-1 van laagvlieger Zuidvogels. Daarbij moet wel worden aangetekend dat Zuidvogels zich in de winterstop behoorlijk heeft versterkt, wat inmiddels duidelijk zijn vruchten lijkt af te werpen.

Veensche Boys vergat zelf te winnen van koploper Berkum en moest genoegen nemen met een 1-1 gelijkspel. Na de onnodige puntendeling tegen SDCP volgde dus opnieuw een gelijkspel, ditmaal tegen Berkum. Ondanks het goede spel schieten de Boys hier weinig mee op, zeker gezien de resultaten van de concurrentie. Om weg te komen uit de gevarenzone is het noodzakelijk om wedstrijden daadwerkelijk winnend af te sluiten.

De eerdere thuiswedstrijd tegen CSV Apeldoorn biedt echter ook perspectief. In dat duel kwam Veensche Boys na een 1-0 achterstand en een zeer discutabele rode kaart knap terug tot een 3-1 voorsprong. Helaas slaagden de tien overgebleven spelers er niet in om deze voorsprong over de streep te trekken. In het laatste deel van de tweede helft wist CSV Apeldoorn zelfs nog vier keer te scoren, waardoor de Boys uiteindelijk met lege handen stonden.

De mannen van Jeroen Peters krijgen zaterdag de kans om zich te revancheren voor deze bijzonder zure nederlaag. Een overwinning zou niet alleen sportieve revanche betekenen, maar ook broodnodige punten opleveren in de strijd om weg te blijven uit de gevarenzone.

Walter van Bloemendaal