Sparta Nijkerk te sterk in laatste competitieduel JO11-2

  • 10 juni 2025
  • Walter van Bloemendaal
  • JO11
  • 123 Views

De laatste wedstrijd van het seizoen bracht Veensche Boys JO11-2 naar Sparta Nijkerk, waar de tegenstander bij winst kampioen kon worden. En dat was vanaf de aftrap goed te merken. Sparta speelde sterk, combineerde vlot en legde veel druk, waar onze jongens geen passend antwoord op hadden. Bij rust keek Veensche Boys dan ook tegen een 4-0 achterstand aan.

In de tweede helft lieten onze Boys nog even hun veerkracht zien met twee mooie doelpunten, maar ook Sparta bleef gas geven en breidde de score verder uit. Uiteindelijk stond er een duidelijke 10-2 op het scorebord, waarmee Sparta Nijkerk zich terecht kampioen mag noemen. Van harte gefeliciteerd!

Vanavond sluiten we het seizoen af met een altijd gezellige traditie: de laatste training mét een wedstrijdje tegen de ouders. We zijn benieuwd wie er dan de meeste kilometers maakt!

Walter van Bloemendaal