
De wedstrijd van de keepers, zo kan het duel van Veensche Boys tegen SVL worden gekenschetst. Oefenmeester Jeroen Peters wilde er na de wedstrijd niet teveel bij stilstaan. ,,Daar ga ik niet teveel over zeggen natuurlijk. Het gekke is: ik vond ons bij vlagen heel goed voetbal spelen. Het is al belachelijk dat je zes goals tegen krijgt. Maar er zaten er drie of vier tussen die we gewoon hebben weggegeven.
Waren het communicatieproblemen?
Jeroen Peters: Ja, vult het maar in. Ik probeer gedetailleerd te kijken. In de eerste vijf minuten kregen we de kansen. Toen deed de tegenstander wat terug. Vervolgens gaat de eerste de beste kans van SVL erin. Boem. Daarna nog eentje. Wij komen op 2-2 en na rust kom je zelfs voor.
Het was subliem voetbal aan het begin van de tweede helft. En daarna gaf Veensche Boys het weg.
Jeroen Peters: We gaven het kinderlijk weg. Weet je, ik ga geen Zwarte Pieten uitdelen. Ik ben ook gedurende de wedstrijd heel rustig gebleven. Als je in momenten goed voetbalt, dan is het niet te verkopen dat je zes goals tegen krijgt. En als je de goals maar blijft weggeven, dan blijft het een moeilijk spelletje.
Ik had het in de wedstrijd tegen BFC over de gouden pik van Jeroen Peters, maar die is nu verschrompeld.
Jeroen Peters: Dat is nu een oude pinda geworden. Van het resultaat word je niet vrolijk. Vooral niet omdat ik het gevoel had bij de 2-3 na rust dat ze gingen doorpakken. Een goaltje erbij. Het lukte niet. Ik denk dat ik in de Efteling ben geweest.