Veensche Boys JO12-1 walst over ONA heen: 0-6!

  • 28 september 2026
  • Walter van Bloemendaal
  • JO12
  • 64 Views

Afgelopen zaterdag speelde onze JO12-1 een belangrijke uitwedstrijd in Wageningen tegen ONA. De jongens spelen dit seizoen knap in de hoofdklasse en willen zich daar graag handhaven. Na eerder verlies tegen Sparta Nijkerk en Kesteren en een overwinning op VVOP moest er gewonnen worden om aangehaakt te blijven.

Dat was te zien. De boys waren getergd, gingen er vol voor en zaten er overal tussen. Na een overtreding kregen we een penalty, die koelbloedig werd benut: 0-1.

Daarna was het eenrichtingsverkeer. Met prachtig samenspel en kans na kans werd ONA op elk vlak overklast. De thuisploeg zocht het vooral in lange ballen en fysiek spel, maar onze jongens bleven rustig voetballen.

Er vielen mooie goals, zoals een knal van grote afstand van verdediger Luuk. Mohammed had ook een doelpunt verdiend: zijn omhaal werd door de keeper nog net uit de kruising getikt.

Het werd uiteindelijk een overtuigende 0-6. Dat is een dikverdiende zege en belangrijke punten voor de handhaving. Een compliment voor het hele team: Jaeden, Joey, Bram, Benjamin, Luuk, Nevayo, Mees, Jort, Amar en Mohammed, en natuurlijk trainers Ferdi en Geert.

Volgende week: de laatste wedstrijd
Zaterdag om 10:00 uur spelen de boys thuis tegen hekkensluiter DTS Ede. Hopelijk blijven de punten dan ook in Nijkerkerveen!

Walter van Bloemendaal