SP. Teuge JO11-2JM tegen Veensche Boys MO11-1

  • 15 april 2025
  • Walter van Bloemendaal
  • MO11
  • 45 Views

Hallo allemaal, afgelopen zaterdag reden we naar Teuge. We wisten niet zo goed wat we konden verwachten.
Vorige week had SP. Teuge nog gewonnen van SDV Barneveld. Dankzij die uitslag, 17-2 stond SP. Teuge bovenaan in de competitie.

Onze wedstrijd had een officieel tintje want deze werd strak geleid door een jonge scheidsrechter in een officieel tenue. Leuk om zo’n jonge vent zo enthousiast te zien fluiten.
Al vroeg in de wedstrijd moest de scheidsrechter naar de middenstip wijzen, ons eerste doelpunt was een feit. Helaas werd kort daarna ons tweede doelpunt afgekeurd.

Jammer voor ons maar het deed onze meiden weinig want zij roken de spreekwoordelijke overwinning al. In de tweede kwart probeerde we onze voorsprong uit te bouwen maar ondanks een groot aantal corners wisten we niet te scoren. Gelukkig werd het teamwork toch beloond met drie doelpunten. Het was opvallend hoe goed onze meiden overspeelde maar ook hoe gretig ze waren. De tegenstander kreeg door onze druk geen tijd om op te bouwen. Wel wist Teuge met een hard schot van afstand te scoren en daarmee werd de eerste helft afgesloten, 1-4. In de tweede helft probeerde Teuge ons nog af te leiden met parachutisten op de achtergrond maar onze meiden waren niet onder de indruk.

Gestaag liep de score, onder andere dankzij een hattrick van Sophie, op tot 1-8.
Volgende week spelen we weer uit en wederom richting het oosten. Ditmaal spelen we voor het eerst tegen Groen-Wit ’62 in Apeldoorn.

Zij staan in het klassement onder ons dus er is weer een goede kans op een overwinning.

Walter van Bloemendaal